View Single Post
  #7  
Old 04-12-2008, 06:35 PM

RE: Any advice for me? (use for two $3 RR)

rach's Avatar
rach rach is offline
Back and ready to save money!
Supporting Member
 
Join Date: Dec 2007
Location: Saint Paul, Minnesota
Posts: 6,689
rach has posted more than 7000 great deals! WHOA!!rach has posted more than 7000 great deals! WHOA!!rach has posted more than 7000 great deals! WHOA!!rach has posted more than 7000 great deals! WHOA!!rach has posted more than 7000 great deals! WHOA!!rach has posted more than 7000 great deals! WHOA!!rach has posted more than 7000 great deals! WHOA!!rach has posted more than 7000 great deals! WHOA!!rach has posted more than 7000 great deals! WHOA!!rach has posted more than 7000 great deals! WHOA!!rach has posted more than 7000 great deals! WHOA!!
You could get a case of Dasani water @ $3.99 or Kraft macaroni and cheese is on sale for $0.59. They also have Hunts tomato sauce for $.29. If you got 4 boxes of macaroni and cheese @ .59 and three cans of Hunts tomato sauce @.29 your total oop would be $.23 or so!